Vinohradský hrozen Praha

Další víkend, další závody, opět v Praze a tentokrát v hojnějším počtu a konečně i s lepšími výsledky pro naše gymnastky 🙂

Tři nejmladší závodnice v kategorii 2010, soutěžily jak se sestavou BN tak se švihadlem.
V beznacce se nejlépe umístila Eliška Bergerová na 5.miste, na 9. skončila Ema Boďová a na 10.Adéla Šnajdrová. V sestavě se švihadlem byla úspěšnější Emička a obsadila šesté místo, Eliška deváté místo a Adélka 12 místo.

Za ročník 2009 zavodila Natálka Damerová se sestavou BN a s obručí a obsadila 13.misto. Ve stejné kategorii skončila na 17.mistě Hanka Křesálková.

Kadetky mladší: nejlepe se umístila Laura Řiháková, která předvedla krásné sestavy a také za ně získala parádní bronzovou medaili

Na 9.miste skončila Kamča Canová, hned za ní Terka Tenorová a Anička Fusková. Rozkaz Fuchsová tentokrát obsadila 15.misto a Eva Orlová 16.misto. Po delší tréninkové pauze si zavodila i Nikča Orlová která získala 21.misto.

V kadetka hlavně starších se zadařilo Elišce Rákosové, která zacvičila tentokrát moc pěkně a o jedno místo ji utekla medaile 🙂 čtvrté místo ale také pěkné místo! Terka Točíková obsadila v letech velkém počtu gymnastek pěkné 12.misto a Charlotta Terzieva která v kadetka hlavně závodí teprve chvilku skončila na 17. místě.

Nejlépe se tentokrát umístila naše nejstarší závodnice Nikolka Hájková. V kategorii dorostenky si vybojovala parádní stříbrnou medaili!

30739998_1717101735033900_5773282590015818264_n30729567_1717101831700557_6276946183026208220_n