Závody

2018

ESG 2018

MG – jednotlivkyně 2018

MG – společné skladby 2018

2017

ESG 2017

MG – jednotlivkyně 2017

MG – společné skladby 2017

2016

ESG 2016

MG – jednotlivkyně 2016 

MG – společné skladby 2016

2015

ESG 2015

MG – jednotlivkyně 2015 

MG – společné skladby 2015

 

 

ZÁVODY 2014:


29.11. Praha


22.11. Vídeň


16.11. náš závod Chalabalova – Mantila gym cup


15.11. oblastní přebor – Vyškov


15.11. Milevsko


9.11. Jihlavský ježek


28.10. Třebíč


18.10. Veselí nad Moravou


20.9. Vídeň


8.6. oblastní přebor


7.6. MČR Kampus – ESG


1.6. Praha – ESG


31.5. Vyškov – jednotlivkyně


25.5. ASPV


24.-25.5. Mistrovství světa v Moskvě


18.5. Olomouc – ESG


17.5. MČR České Budějovice – naděje mladší


10.5. MČR Kampus


3.5. Vyškov


1.5. ASPV


27.4. Oblastní přebor Vyškov . kadetky mladší a starší


26.4. Oblastní přebor Vyškov naděje mladší


26.4 Praha


20.4. Jablonec nad Nisou


13.4. kontrolní závod Vyškov


12.4. Zubří


6.4. Chalabalova – náš závod


5.4. Přerov


30.3. SKP


29.3. Vyškov – MČR seniorek


29.3. Žďár nad Sázavou


29.3. Veselí


2O.-23.3 Sofia


9.3. kontrolní závod Chalabalova



ZÁVODY 2013


17.3. KONTROLNÍ ZÁVOD BRNO


24.3. KONTROLNÍ ZÁVOD VE VYŠKOVĚ


30.3. ŽDÁR NAD SAZAVOU


6.4. TŘEBÍČ


6.4. ASPV – JARNÍ POHÁR


13.4. PŘEROV


13.4. ÚSTÍ NAD LABEM


20.4. OBLAST KADETKY ST + ML. VYŠKOV


27.4. OBLAST NADĚJE 04,03, VYŠKOV


28.4.JIHLAVA


1.5. PRAHA BOHEMIANS


1.5. SKP


11.5. MČR KADETKY VITKOVICE


18.5. MČR NADĚJE HAVÍŘOV ROČ. 2003+2004


25.5. OSTRAVA


1.6. KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP


2.6. VYŠKOV NADĚJE NEJMLADŠÍ


8.6. OBLAST NADĚJE NEJMLADŠÍ PROVO ROČ.2008,2007,2006,2005


 


Společné skladby:


19.10. O Veselský pohár, Moravský Písek


26.10. Creative Caps Cup, Přerov


2.11. TRASKO CUP, Vyškov


9.11. Oblast SS A, Brno


10.11. Oblast SS B, Břeclav


17.11. SKP Sametová stuha, Brno


30.11. MČR SS, Hradec Králové


8.12. Jihlavský ježek, Jihlava


 


Soutěže ESG:


26. – 27. 1. Světový pohár SENIORKY a JUNIORKY, Budapešť


2. 3. MČR JUNIORKY + ESG CUP I. – SK TRASKO Vyškov


23.3. ESG CUP II., ZUBŘÍ


5. – 8. 4. Světový pohár SENIORKY + Mistrovství světa JUNIORKY, Sofie, BULHARSKO


21. 4. MČR seniorek + ESG Cup III. – SK MG Mantila Brno


3. – 6. 5. Světový pohár SENIORKY + JUNIORKY + dětské kategorie – Barcelona, ŠPANĚLSKO


8.5. ESG CUP IV., PLZEŇ


25. 5. MČR dětí a ESG Cup V. – SK MG ZLÍN


6. – 9. 6. Mistrovství světa SENIORKY, Lahti, FINSKO