Závody

Připravované, nebo již proběhlé závody

ZÁVODY 2017:

9.-10.12.  Winter cup Sofia


2.12. Dvojice,trojice – Mistrovství ČR


25.11. Společné skladby – Mistrovství ČR


19.11. Společné skladby – O Bítešský koláček


18.11. Společné skladby – Oblastní přebor NNML


17.11. Společné skladby – Sametová stuha


11.11. Společné skladby – Oblastní přebor NST,NML, Juni, Seni


5.11. Společné skladby – Mantila cup


4.11. Společné skladby – Třebíčský podzim


4.11. Společné skladby Rycon cup České Budějovice


2.-4.11. Witch cup Maďarsko


27.10. Společné skladby – Creative Caps cup Přerov


22.10. O pohár královny Elišky Hradec Králové


21.10. Společné skladby – O Líšeňský pohár


19. – 22.10. ESG ME Buharsko


14.10. Společné skladby – Veselí nad Moravou


16.9. O Hradeckou stuhu


10.6. Oblastní přebor – naděje nejmladší


3.6.  Traskáček – Vyškov


26. – 28.5. ESG MS Helsinky


21.5. ESG  MČR dětí a ESG cup V.  Zlín


20.5. MČR Karlovy Vary dorostenky


14.5. MČR kadetky starší


13.5. MČR kadetky mladší


7.5. ESG cup IV. Třebíč


29.4. Tart cup


29.4. Přerov


29.4. Oblastní přebor kadetky mladší,starší a dorostenky


23.4. Kohoutovický mantila cup


22.4. ESG cup III. Zubří


14.4. kontrolní závod Vyškov


13.4. kontrolní závod Provo


9.4. Vinohradský hrozen  Praha


9.4. ESG cup II. Opava


8.4.  Goodwill cup Praha


1.-2.4. ESG – Mezinárodní závod Itálie


1.4. Veselská panenka  Veselí nad Moravou


26.3. ESG  MČR juniorek a seniorek a ESG cup I. Brno 


25.3. Žďárská sněženka – Žďár nad Sázavou


25.3. Rapid gym cup Bratislava


11.3. Trolls cup Brno


10.-12.2. ESG Miss Valentine – Estonsko


29.1. Lednová vločka Tábor


ZÁVODY 2016:


4.12. Bulharsko


26.11. MČR Praha


24.11. Hradec Králové – jednotlivkyně


19.11. Vyškov


18.11. Oblastní přebor – mladši kategorie


17.11. Oblastní přebor


14.11. Náš závod Chalabalova


6.11. Sametová stuha


28.10. Jihlava


22.10. Třebíč


16.10. Ždárská popelka


12.-14.2. ESG – Estonsko – seni, juni, ME


5.3. Mickey Mouse CUP – Třebíč (MG)


12.3. Milevsko (MG)


13.3. kontrolní závod ASPV (MG)


19.3. Veselská panenka (MG)


19.3. SKP (MG)


20.3. ESG Cup I. Sokol Plzeň IV


2.4. Žďárská Sněženka(MG)


3.4. náš kontrolní závod


9.4. kontrolní závod Vyškov (MG)


10.4. Kohoutovický Mantila Gym Cup (MG)


15.4 – 17.4. Světový pohár Bulharsko, Sofia, ESG


16.4. Vyškov (MG)


16.4. Žižkov (MG)


17.4. ESG Cup II. TJ Sokol Praha Žižkov I


17.4. ASPV (MG)


23.4. Přerov (MG)


24.4. oblast jednotlivkyň kadetky + dorostenky – Vyškov


30.4.  MČR seniorek a juniorek a ESG Cup III (oblastní přebor JMK) – SK MG Mantila Brno


1.5. oblast naděje – Vyškov


1.5. Chomutov


5.-8.5. Světový pohár, finále, Barcelona, ESG


7.5. Jihlavský ježek (MG)


7.5. Ostrava (MG)


7.5. Milevsko (MG)


14.5. MČR – Žďár nad Sázavou (MG)


15.5. MČR – Žďár nad Sázavou (MG)


21.5. MČR -Veselí nad Moravou (MG)


21.5. Bratislava


22.5. ESG Cup IV – Jihlava


22.5. České Budějovice (MG)


22.5. oblast jednotlivkyň naděje nejmladší – Brno


29.5. Provo (MG)


5.6. MČR děti a ESG Cup V. – TJ Gumárny Zubří


10.-12.6. MS JUN a SEN Brno a ESG Cup VI (11.6.2016)


11.6. sobota – finálový ESG cup VI. – Brno, hala Vodová


 

 

 

ZÁVODY 2015:

28.11. MČR v podiových skladbách


17.11.Sametová stuha


15.11. Jihlava


14.11. Vyškov


8.11. náš závod Brno


1.11. Vyškov


31.10. Třebíč


24.10. Přerov



5. – 7.6. MS na Faerských ostrovech ESG


24.5. ESG Cup V. – Týnec


17.5. MČR kadetek starších – Třebíč


16.5. MČR kadetek mladších – Třebíč


9.5. ESG Cup.IV – Opava


8.5. oblastní přebor nadějí mladších


8.5. Milevský pohárek


1.5. oblast jednotlivkyň


25.4. O pohár města Vyškova


24. – 26.4. Finsko


19.4. ESG Cup III. – Praha


18.4. Baver Cup – Třebíč


18.4. Přerov


12.4. ESG Cup II. – náš závod


11.4. ASPV


5.4. Chalabalova – náš závod


4.4. Jihlava


4.4. Hradec Králové


28.3. MČR v ESG a ESG Cup I. – Zubří


22.3. kontrolní závod Chalabalova


14.3. kontrolní závod Vyškov


8.3. SKP


21.-22.2. Estonsko – Miss Valentine


1.2. kontrolní závod Vyškov


ZÁVODY 2014:


29.11. Praha


22.11. Vídeň


16.11. náš závod Chalabalova – Mantila gym cup


15.11. oblastní přebor – Vyškov


15.11. Milevsko


9.11. Jihlavský ježek


28.10. Třebíč


18.10. Veselí nad Moravou


20.9. Vídeň


8.6. oblastní přebor


7.6. MČR Kampus – ESG


1.6. Praha – ESG


31.5. Vyškov – jednotlivkyně


25.5. ASPV


24.-25.5. Mistrovství světa v Moskvě


18.5. Olomouc – ESG


17.5. MČR České Budějovice – naděje mladší


10.5. MČR Kampus


3.5. Vyškov


1.5. ASPV


27.4. Oblastní přebor Vyškov . kadetky mladší a starší


26.4. Oblastní přebor Vyškov naděje mladší


26.4 Praha


20.4. Jablonec nad Nisou


13.4. kontrolní závod Vyškov


12.4. Zubří


6.4. Chalabalova – náš závod


5.4. Přerov


30.3. SKP


29.3. Vyškov – MČR seniorek


29.3. Žďár nad Sázavou


29.3. Veselí


2O.-23.3 Sofia


9.3. kontrolní závod Chalabalova



ZÁVODY 2013


17.3. KONTROLNÍ ZÁVOD BRNO


24.3. KONTROLNÍ ZÁVOD VE VYŠKOVĚ


30.3. ŽDÁR NAD SAZAVOU


6.4. TŘEBÍČ


6.4. ASPV – JARNÍ POHÁR


13.4. PŘEROV


13.4. ÚSTÍ NAD LABEM


20.4. OBLAST KADETKY ST + ML. VYŠKOV


27.4. OBLAST NADĚJE 04,03, VYŠKOV


28.4.JIHLAVA


1.5. PRAHA BOHEMIANS


1.5. SKP


11.5. MČR KADETKY VITKOVICE


18.5. MČR NADĚJE HAVÍŘOV ROČ. 2003+2004


25.5. OSTRAVA


1.6. KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP


2.6. VYŠKOV NADĚJE NEJMLADŠÍ


8.6. OBLAST NADĚJE NEJMLADŠÍ PROVO ROČ.2008,2007,2006,2005


 


Společné skladby:


19.10. O Veselský pohár, Moravský Písek


26.10. Creative Caps Cup, Přerov


2.11. TRASKO CUP, Vyškov


9.11. Oblast SS A, Brno


10.11. Oblast SS B, Břeclav


17.11. SKP Sametová stuha, Brno


30.11. MČR SS, Hradec Králové


8.12. Jihlavský ježek, Jihlava


 


Soutěže ESG:


26. – 27. 1. Světový pohár SENIORKY a JUNIORKY, Budapešť


2. 3. MČR JUNIORKY + ESG CUP I. – SK TRASKO Vyškov


23.3. ESG CUP II., ZUBŘÍ


5. – 8. 4. Světový pohár SENIORKY + Mistrovství světa JUNIORKY, Sofie, BULHARSKO


21. 4. MČR seniorek + ESG Cup III. – SK MG Mantila Brno


3. – 6. 5. Světový pohár SENIORKY + JUNIORKY + dětské kategorie – Barcelona, ŠPANĚLSKO


8.5. ESG CUP IV., PLZEŇ


25. 5. MČR dětí a ESG Cup V. – SK MG ZLÍN


6. – 9. 6. Mistrovství světa SENIORKY, Lahti, FINSKO