28.10.23 South Moravia Cup

Dnešní den jsme oslavily na soutěži pódiových skladeb a dvojic a trojic v Měníně pořádané SKP MG Brno – děkujeme za krásné závodní prostředí …
V dopolední části závodu jsme viděly naše nejmladší MANTILAČKY
Tým nejmladších 2017 a ml Adams a jejich “poprvé” na závodním koberci se neobešlo bez drobných chybiček, i přesto, ale bojovaly a 2. Místo  je úžasným startem do jejich závodní kariéry
V kategorii 2015 jsme měly zastoupení našich úžasných Piškotků, kteří si za krásné předvedení sestavy vybojovaly také super 2. Místo
Tým Motýlků s nádhernou choreografii na hudbu Aladin zaslouženě získal post nejvyšší 1. místo
A v kategorii NML 2013 Grace se svou “ledovou” skladbou a krásnými dresy si vybojovaly perfektní 2. Místo
Všem dětem i jejich trenérkám moc gratulujeme
Nyní již budeme držet pěsti v odpolední části závodu
V odpolední části závodu naše trojička nst Grace předvedla opravdu krásné provedení své sestavy a odměnou je jim za to stříbrná pozice  ve své kategorii
Trojice juniorek Maneskin prý zvedala ze židle nejednu rozhodčí  a snad i diváky a tak, ikdyž se děvčata dopustila chybiček v závěru svého předvedení, za jejich krásný výkon vybojovaly super 2. Místo
Naše mini juniorky, které se ještě minulý víkend představily v týmové sestavě Estetické gymnastiky musely rychle přeskočit na sestavu s kuželkami a díky několika chybičkám tentokrát pěkné 5. Místo
A konečně naše lady seniorečky, které stejně jako děvčata z týmu Maneskin minulý víkend ještě reprezentovaly na Světovém poháru v Estetické gymnastice, se velice dobře popraly s tím, že naskočily na sestavy s náčiním a odměnou je jim skvělé 2. Místo  –
holky jste všechny super
Moc děkujeme všem trenérkám  za starost o naše MANTILAČKY po celý den soutěže a speciální díky patří rozhodčí Barče Dopplerové za celodenní práci za rozhodcovským stolem