19.11.23 MČR dvojice,trojice a SS

Den druhý – MČR ve společných skladbách beznáčiní a dvojic a trojic
Bojovaly všechny jako lvice
Při svém prvním startu na Mčr v kategorii společných skladeb beznáčiní jsme měly v týmu v průměru o rok až dva mladší gymnastky, než vypisuje daná kategorie a přesto se na 10. Místě umístily – naše Barbie a s úplně nejvyšší známkou za artistku a na skvělém 4. Místě stanul tým Aladin.
Naděje mladší si vybojovaly medailové pozice s třemi páry kuželů a šťastný výraz v tváři a jejich 2. Mîsto
Naděje starší a tým Safírky po velmi povedém výkonu stanuly na krásném 8. Místě a po sportovní smůle, kdy děvčátkům zůstala na závodní ploše ležet bohužel jedna obruč navíc, se na 14. Pozici umístil tým Grace
V kategorii juniorek jsme se na konci závodního dne mohly těšit, po velmi pěkně výrazně zacvičené sestavě, z krásné pozice na stříbrném stupínku
Hodně emocí a hodně krásy bylo k vidění i v druhém závodním dni mistrovství a my děkujeme všem trenérům i našim Mantilačkám za tu krásu – bylo to úžasné